ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Toptan Kız Çocuk Giyim

Kız çocuğunuz olduğunda onun ilgisini çeken kıyafetlerin rahat ve kaliteli olması gerekir. Çünkü çocukların cildi yetişkinler gibi değildir. Son derece hassastır ve kimyasal barındıran giyecekler, cilde zarar verebilir. Kaliteli ürünleri alacağınız zaman ise toptan kız çocuk giyim ile daha uygun fiyatla alarak daha az para ödeyebilirsiniz.

Toptan kız çocuk giyim, 4 yaş üstü çocuklarınıza alacağınız ürünleri kapsamaktadır. Bu kategori içinde de aslında birçok farklı ürün vardır. Kız çocuğunuz severek giymesi için onlara hitap eden ürünleri tercih edebilirsiniz. Kıyafetlerin rengi, baskısı kız çocuğunuza uygun olmalıdır. Kaliteli kumaşlardan hazırlandığından dolayı da kız çocuğunuz, uzun zaman bu ürünleri kullanabilir. 

Toptan Kız Çocuk Giyim Çeşitleri Nelerdir?

Toptan kız çocuk giyim için birçok farklı ürün bir arada sunulmaktadır. Evde kullanabileceğiniz kıyafetleri bulabilirsiniz. Ayrıca dışarıda giyilebilecek farklı tarzda ürünleri de kız çocuğunuza alabilirsiniz. Kız çocuğunuza hitap eden bu ürünlerle rahat zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Kızınız için toptan alabileceğiniz giyim çeşitleri aşağıdaki şekilde sıralanabilir:

  • Tişört 
  • Pijama Takımı
  • Tişört, Etek Takım
  • Tişört, Tayt Takım
  • Tişört, Şort Takım
  • Kısa Tulum
  • Tişört, Şort Pijama Takımı
  • Elbise
  • Eşofman Takım

Yukarıda sıralanan her ürün, kız çocuğunuzun rahat şekilde kullanabileceği kıyafetlerdir. Kaliteli kumaşlarla üretildiği için çocuğunuzun cildinde herhangi bir sorun yaratmaz. Aynı zamanda şort takımlar, yaz mevsiminde kapüşonlu takımlar ise kışın rahatlıkla kullanılabilir. Böylece çocuğunuzun her mevsimde rahat olması sağlanır.

Giysiler, %100 pamuk kumaştan üretilmiştir ve doğaldır. Bazı giysilerde çıtçıt kullanımı da mevcuttur. Ancak kullanılan çıtçıt, nikel içermediğinden dolayı herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmaz. Yine, baskılı ürünlerde kanserojen maddelere yer verilmemiştir. Test edilerek kız çocuğunuz için güvenli olduğu da kanıtlanmıştır. 

Toptan Lisanslı Kız Çocuk Giyim Fiyatları

Anne ve babalar olarak toptan kız çocuk giyim için fiyatları merak edebilirsiniz. Öncelikle toptan giyimler, genel olarak çok daha uygun fiyatlıdır. Ancak fiyatları etkileyen faktörler olabilir. Ürünün kalitesi, işçiliği gibi hususlar fiyatları yükseltebilir. Burada önemli olan konu ise alacağınız ürünün kaliteli kumaştan üretilmiş olmasıdır. 

 

Çimpa ile toptan kız çocuk giyim ürünlerine bütçenize uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Bu kıyafetler, çocuğunuzun sağlığı düşünülerek üretilmiştir. Böylece sorunsuz şekilde çocuğunuzun rahat hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca toptan ürünler de her mevsime uygun kıyafet mevcuttur. Kullanacağınız kıyafetlerin kış veya yaz mevsimine göre uygun seçilmesi çocuğunuzun sağlığı açısından önemlidir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.