ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Toptan Erkek Çocuk Takımları

 

Erkek çocuk takımları rahat kullanımı ve tatlı görünümleri ile oldukça tercih edilmektedir. Çocuklara özel tasarlanan desen ve renkleri sayesinde çocukların beğenisine hitap eden modeller, günlük hayatta tam olarak kurtarıcı oluyor. Tişört ve şort olarak ikili halinde bulunan takımlar, renk ve desen uyumu ile tatlılık katmayı da başarıyor. Eğer toptan erkek çocuk takım arayışındaysanız, Cimpatex minik beylere en çok yakışacak modeller ile alıcılarını bekliyor!

 

Yaz sıcaklarının en rahat ikilisi olan tişört ve şortlar erkek çocuklarına özel renk ve desenlerde takım halinde üretiliyor. Miniklere çok yakışacak tatlı görünümlerinin yanı sıra ince yapıları ile yaz sıcağına bir serinlik getiriyor. En yüksek kalitede üretilen lisanslı takımlar çocukların gözde kıyafeti olmak üzere toptan bir şekilde Cimpatex’te sizleri bekliyor.

 

Toptan Erkek Çocuk Takım Modelleri

 

Günümüzde rahatlığı ile ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilen ve miniklerin de oldukça sevdiği takımlar, tam olarak çocukların zevkine özel tasarlanıyor. En sevilen çizgi karakter ve film karakterlerinden oluşan takım modelleri tam da çocukların istediği gibi! Batman, Harry Potter, Mickey Mouse, Panolino, Aslan Kral, Looney Tunes temalı lisanlı takımlar hem çocukların hem de ebeveynlerin gözdesi.

 

Kalitede bir numara olan lisanslı toptan erkek çocuk takım modelleri minik beylerin artık favori kıyafeti olacak. Kırmızı, siyah, mavi, yeşil, sarı gibi birçok renkte bulunan modeller tişört ve şort ikilisi olarak yaz aylarının vazgeçilmez parçası. 3-10 yaş arası bulabileceğiniz toptan erkek çocuk takım modelleri en uygun fiyatlarla şimdi Cimpatex’te!

 

Toptan Lisanslı Erkek Çocuk Takımı Fiyatları

 

Erkek çocuk takımları arasında lisanslı erkek çocuk takımları en çok tercih edilenidir. Lisanlı ürünlerin sağlık testlerinden geçtiği ve daha elverişli koşullarda üretildiği bilinmektedir. Lisanslı takımların tercih edilmesinde kaliteli ve sağlıklı olmaları ile birlikte çocukların sevdiği karakterleri üzerlerinde barındırmaları etkili olmaktadır. Satıcıların da dikkatini çeken bu durum toptan lisanslı erkek çocuk takımı fiyatları araştırması yapmasına yol açmaktadır. Satıcılar çok satan lisanslı ürünleri uygun fiyata bulmak istemektedirler. Tam da burada Cimpatex devreye girmektedir.

 

1975’ten beri sektörün içinde olan Cimpatex en sevilen lisanslı ürünleri toptan fiyatına uygun bir şekilde satıcılara sunmaktadır. Cimpatex güvencesi ile satıcılar lisanslı erkek çocuk takımlarına hızlı bir şekilde ulaşabilir, bu ürünleri mağazalarında sergilemeye başlayabilirler. Cimpatex sadece erkek çocuk takımlarını değil, bebek ve kız çocuk giyim ürünlerini de müşterileri ile buluşturmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.