ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Toptan Erkek Çocuk Giyim

Erkek çocukların giyimi için alınabilecek çok farklı ürünler vardır. Bunlar, tasarımlarla çocuğun ilgisini çekebilir. Ancak en önemlisi kaliteli kumaştan üretilmiş olmasıdır. Çünkü doğal kumaşlarla üretilen giysiler, çocukta herhangi bir soruna neden olmaz. Ayrıca ebeveynler, toptan erkek çocuk giyim ile %100 pamuktan üretilen giysileri daha uyguna alabilirler.

Toptan Lisanslı Erkek Çocuk Giyim Ürünleri Cimpatex’te

Erkek çocukların sevdiği karakterlerin basılı olduğu toptan erkek çocuk giyim ürünleri Cimpatex’te bulunur. Anne ve babalar her mevsime uygun olarak üretilen bu giysileri çocuklarına alabilirler. %100 pamuk kumaş kullanılan ürünler de hiçbir şekilde kanserojen kimyasal bulunmamaktadır. Ayrıca çocuklar, rahat bir şekilde hareket ederler. 

Yaz aylarında erkek çocukların terlerini emen giysiler, hasta olma riskini de azaltmaktadır. Sıcak havalarda oyun oynarken giysiler çocuğu sıkmaz. Kış aylarında ise çocuğu sıcak tutacak pamuk ve polyester karışımı kumaştan üretilen erkek toptan giyim ürünleri vardır. Çıtçıt kullanımının olduğu kıyafetler de nikel içerik bulunmaz ve çocukların cildine herhangi bir probleme neden olmaz.

Cimpatex’ten alınan kıyafetler için çocuğun tam bedeninin alınması gerekir. İsteğe bağlı olarak ürünler, bir beden büyük de alınabilir. Burada önemli olan çocuğun rahatlığı ve güvenliğidir. Ayrıca her kıyafet için gerekli testler yapılmıştır ve bir zararı olmadığı kanıtlanmıştır. Ebeveynler, gönül rahatlığıyla Cimpatex’ten çocuklarına en uygun ürünleri alabilirler.

Toptan Erkek Çocuk Giyim Çeşitleri

Cimpatex’te çok fazla toptan erkek çocuk giyim çeşidi bulunmaktadır. Erkek çocukların sevdiği karakterlerin basılı olduğu ürünler, çocuğun ürünü severek giymesini sağlar. Ayrıca evde giyilen pijama takımları ve dışarıda kullanılacak birçok kıyafet mevcuttur. Erkek çocuklar için alınabilecek toptan kıyafet çeşitleri aşağıdaki şekilde sıralanabilir:

  • Pijama Takımları
  • Kısa Kol Tişört
  • Uzun Kol Tişört
  • Eşofman Takımları
  • Şort Tişört Takımlar

Yukarıdaki her ürün için farklı baskılar vardır. Ayrıca çocukların sevdiği karakterler basılırken zararlı kimyasallar kullanılmamıştır. En hassas ciltlerde bile erkek giyim ürünlerinde bir rahatsızlık meydana gelmemektedir. Böylece çocuklar, herhangi bir rahatsızlık yaşamadan giysilerini evde, okulda veya parkta giyebilirler.

Toptan Erkek Çocuk Giyim Fiyatları

 

Erkek çocuklar için alınabilecek toptan erkek çocuk giyim için fiyatlar, değişiklik gösterebilir. Bu noktada, ürünlerde kullanılan kumaşlardan işçiliğe kadar birçok faktör etkilidir. Yine, sezonlara göre hazırlanan kıyafetler de mevsime göre fiyatlar değişebilir. Ancak Cimpatex’te herkese uygun olan giysiler bulunabilmektedir. Böylece çok fazla para harcamadan ebeveynler çocuklarına kaliteli ve rahat kıyafetler alabilirler. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.