ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Toptan Erkek Bebek Tulum

 

Bebeğiniz için gerekli olan kıyafetleri alırken tuluma da ihtiyaç duyabilirsiniz. Tulumların rahat olması, bebeğinizin yaz ve kış aylarında daha konforlu olmasını sağlar. Toptan erkek bebek tulum da rahatlığı daha uygun fiyatlarla almanıza olanak tanır. Erkek bebeğiniz için alacağınız tulumlarda Cimpatex’i tercih ederek kaliteli, sağlıklı tulum modellerine ulaşabilirsiniz.

 

Toptan Erkek Bebek Tulum Modelleri

 

Erkek bebeklere özel olarak hazırlanan tulumlarda bebeğinizin seveceği renk ve baskılara yer verilmiştir. Böylece erkek bebek tulum modelleri, en değerli varlıklarınızın ilgisini kolayca çekebilir. Ek olarak, günlük kullanıma da uygun olan tulum çeşitleri vardır. Ayrıca uyurken kullanabileceği erkek bebek uyku tulumu da mevcuttur. Böylece bebeğinizin uyurken üşümesine engel olabilirsiniz.

 

Kış aylarında erkek bebeğiniz için tulum almak, çok daha iyi olacaktır. Çünkü erkek bebek kışlık tulum, bebeğinizin vücudunu tamamen sarar. %100 pamuk kumaş olmasından dolayı da kış mevsiminde sıcak tutar. Bebeğinize tam olarak uyan tulumu aldığınızda çok daha rahat olmasını sağlarsınız. Eğer ki, bir süre daha kullanmak isterseniz bir beden büyük alabilirsiniz.

 

Toptan Erkek Bebek Astronot Tulum Modelleri

 

Astronot tulumlar; gövde, bacak ve ayaklar dahil olmak üzere tüm vücudu kapsar. Böylece erkek bebek astronot tulum, kış aylarında bebeğinizi soğuğa karşı yüksek oranda korumaktadır. Üretilen tulumlarda %100 pamuk kumaş kullanılmıştır. İçindeki astarı ise %100 polyester olduğundan dolayı bebeğinizin sıcak kalmasını sağlamaktadır.

 

Toptan Erkek Bebek Yazlık Tulum Modelleri

 

Erkek bebek yazlık tulum, sıcak havalarda bebeğinizin cildine nefes aldırır. Böylece terlese de bebeğinizin cildinde herhangi bir sağlık sorunu oluşmaz. Yazın kullanılacak tulum çeşitleri, %100 pamuk kumaş olmakla birlikte çıtçıta da sahiptir. Bacak kısmında bulunan çıtçıtlar nikel madde içermediğinden dolayı bebeğinizin cildinde alerjiye neden olmaz.

 

Ayrıca yazlık tulum modellerinde de diğerlerinde olduğu gibi baskılar mevcuttur. Erkek bebek tulum modelleri üzerine bebeğinizin sevdiği figürler basılmıştır. Ancak bu baskı aşamasında hiçbir şekilde zarar verici kimyasallar kullanılmamıştır. Yapılan çalışmalarla da bebeğinize güvenle giydirebileceğiniz kanıtlanmış durumdadır. Cimpatex’in tulum çeşitlerini, gönül rahatlığıyla bebeğinize alarak daha güzel bir yaz mevsimi geçirmesini sağlayabilirsiniz.

 

Toptan Erkek Bebek Tulum Fiyatları

 

Toptan alacağınız erkek bebek tulumları, tek tek almaya göre daha uygun fiyata gelecektir. Cimpatex’ten alacağınız erkek bebek tulum modelleri arasından kendinize uygun fiyatlar bulabilirsiniz. Farklı birçok modelle bebeğinizin her mevsim rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Tamamen doğal kumaştan üretilen ve kimyasal içermeyen tulumlarla bebeğinizin cildinde yaşayabileceği sorunların riskini de azaltırsınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.