ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Toptan Erkek Çocuk Şort

 

Toptan erkek çocuk şort kategorisindeki ürünler 3 yaşından itibaren başlayıp 6 yaşındaki çocuklara kadar kapsamaktadır. Bu ürünler içerisinde oldukça farklı çeşit şortlar vardır. Çocuklarınıza hitap eden ürünleri tercih ederek hem çocuklarınızı mutlu edebilir hem de rahat bir kıyafet giymelerini sağlayabilirsiniz.

 

Erkek çocuklarınıza onların ilgisini çeken kıyafetlerin rahat ve kaliteli olanının alınması gerekir. Bunun nedeni ise çocukların cildinin yetişkinlerin cildine göre daha hassas olmasıdır. Dolayısıyla çocuklara aldığınız kıyafetlerin kumaşlarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde kumaşların içerisinde bulunan kimyasal maddeler çocuğunuz cildinde rahatsızlığa yol açabilir.

 

Şort seçimi yaparken baskı kalitesi, renginin canlılığı ve kumaşının kalitesine kadar tüm detaylara dikkat etmeniz gerekir. Tüm bunlara sizin yerinize dikkat eden ve çocuklarınızın sağlığına önem verem Cimpatex mağazasından gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

 

Toptan Lisanslı Erkek Çocuk Şort Modelleri

 

Erkek çocukları şort modelleri oldukça dikkatli tasarlanmıştır. Cimpatex mağazasının siz müşterilerine sunduğu bu şort modellerini sahip olduğu özellikler sayesinde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Erkek çocuk şort modellerinin özellikleri ve içerikleri şu şekildedir:

 

  • %100 pamuktan üretilmiştir
  • Kumaş içeriğinde herhangi bir kanserojen madde veya zararlı kimyasallar içermemektedir.
  • Çıtçıtlı modellerinde nikel içermediğinde herhangi bir alerjik duruma sebebiyet vermez.
  • Ürünler tam kalıp ve çocuğunuz bedenine tamamen uygun tasarlanmıştır.
  • Ürünlerimiz Türkiye’de üretildiği için fiyatlar daha uygun olmaktadır.

 

İçeriği son derece kaliteli olan bu şortları toptan bir şekilde alarak daha az para harcayabilirsiniz. Tercih ettiğiniz tüm modeldeki şortlar hem kış hem de yaz için giyilebilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Sıcak havalarda çocuğunuzu sıkmazken soğuk ve serin havalarda da kumaşı sayesinde üşümesini engelleyecektir.

 

Kumaşının kalitesi ve içeriği için çeşitli testlere giren Cimpatex, tüm aşamaları başarı ile geçip ürün içeriklerinde herhangi bir zararlı madde içermediğini kanıtlamıştır. En hassas ciltlerde bile yan etki bırakmayan bu şortlar toptan alındığı zaman oldukça uygun fiyatlı olmaktadır.

 

Toptan Lisanslı Erkek Çocuk Şort Fiyatları

 

Çocuklarınız için alacağınız toptan erkek çocuk şort modellerinin fiyatlarını merak ediyor olabilirsiniz. İlk olarak ürünleri toptan şekilde almak daha uyguna denk gelmektedir. Erkek çocuk şort modellerinde fiyatları etkileyen birçok faktör vardır. Fiyatlar ürünün kumaş kalitesine ve harcanılan emeğe göre değişikliğe uğrayabilmektedir. Erkek çocuk şortlarda önemli olan alacağınız kıyafetin kumaş kalitesidir.

 

Cimpatex mağazasından aldığınız uygun fiyatlı şortlar sayesinde çocuklarınız sorunsuz bir şekilde rahat hareket edebilecektir. Bu sayede sizler de toptan erkek çocuk şort satın alımı yaptığınız için az para harcamış olacaksınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.