ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Toptan Kız Bebek Alt Giyim

Bebek giyim ürünleri seçerken titiz ve dikkatli davranılmalı, organik olmayan sentetik kumaşlı giysilerden uzak durulmalıdır. Çünkü bebeklerin hassas cildine uyum gösteren ve nefes alan kumaşların tercih edilmesi, bebeğin aşırı terleme sonucu pişik gibi cilt sorunlarıyla karşılaşmaması açısından büyük önem taşır. Bilhassa bebek patiksiz alt giysilerinde, pamuk ve keten gibi bebeğin içinde rahat hareket edebilmesini kolaylaştıran esnek kumaşların tercih edilmesi gerekir. 

Çimpa toptan bebek giyim ürünleri sürtünmeye karşı dayanıklı yapısıyla, yürüme öncesi emekleme döneminde gerçekleşen düşme ve kalkmalarda kolayca yıpranmaz. Birçok alanda olduğu gibi, toptan kız bebek alt giyim ürünlerinde de sizlere kaliteli ürünler sunar.

Toptan Kız Bebek Patiksiz Alt Modelleri

Hızla gelişen ve göz açıp kapayıncaya kadar büyüyen bebeklerin kıyafetleri kısa sürede küçülebilir veya onlara dar gelmeye başlayabilir. Bebek patiksiz alt giysileri, bebeğinizin değişen vücuduna uyum sağlar ve bebeğiniz çevresini merakla keşfederken özgürce hareket etmesine olanak tanır. Bu modellerin avantajları şöyle sıralanabilir:

  • Ayak kısımlarının alt giysiyle birleşik durumda olmadığı bebek patiksiz alt giysileri, bebekler için sunduğu konfor sayesinde anneler tarafından sıklıkla tercih edilen giysilerdir. 
  • Özellikle yürüme çağına erişen bebekler için oldukça ideal ürünlerdir ve sağladığı rahatlıkla yürümeyle alakalı oluşabilecek potansiyel sorunların önüne geçmeye yardımcı olurlar. 
  • Aynı zamanda bebek patiksiz alt giyim ürünleri tek parça yapıları ile kız bebekler için kolayca kombin yapılmasını kolaylaştırır ve annelere zaman kazandırırlar.

Toptan Kız Bebek Alt Fiyatları

Çimpa toptan kız bebek alt giysileri, birçok renk ve model seçeneğine sahiptir. Modellerin tümünde bel lastiği bulunur ve bu lastikler bebekler yürürken veya oyun oynarken onları rahatsız etmeyecek genişlikte tasarlanmıştır. Ayrıca paça kısımlarında lastik bulunan modeller de mevcuttur. Bebek patiksiz alt giyim ürünlerinde bulunan paça lastikleri, bebeklerin altını değiştirirken yerinden çıkmayarak annelere kolaylık sağlar. 3 aylık bebeklerden 2 yaşındakilere kadar rahatlıkla kullanılabilir.

 

Toptan fiyatları görüntülemek için Çimpa web sitemize ücretsiz şekilde üye olabilirsiniz. Sonrasında üstün kaliteli ve lisanslı bebek patiksiz alt giysilerini ve çok daha fazlasını uygun fiyat avantajıyla güvenle satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.