ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Toptan Kız Bebek Tulum 

Bebekler için tulum modelleri, içerisinde rahat edebilecekleri ve ergonomik yapılarına uyumlu kumaşlardan üretilir. Tulum çeşitleri, yaz ve kış aylarının yanı sıra mevsim geçişlerinde de giyilmek için uygundur. Toptan kız bebek tulum seçeneklerinden bebeğiniz için uygun olanlara göz atabilir, site üstünden ürünlere tıklayarak beden ölçülerini görüntüleyebilirsiniz.

Toptan Kız Bebek Tulum Modelleri Nelerdir?

Çimpa kız bebek tulum modelleri, farklı renk ve kumaşlardan üretilir. Bu özelliklerin dışında yer alan model seçenekleri şunlardır:

  • Lisanslı
  • Pileli
  • Yazlık 
  • Kışlık
  • Şortlu
  • Uzun Kollu

Çimpa lisanslı toptan kız bebek tulum modelleri, kaliteli kumaştan üretilirken en sevilen karakterlerin baskılarını taşırlar. Kısa kollu ya da uzun kollu modeller, 3-18 aylık bebeklerin kullanımı için uygundur. Yıkamalara karşı dirençli olan toptan kız bebek tulum modellerinden dilediğiniz renkteki seçeneklere göz atabilirsiniz.

Toptan Kız Bebek Kışlık Tulum Modelleri

Toptan kız bebek kışlık tulum modelleri, rüzgâr geçirmeyen ve esneyebilen kumaştan üretilirler. Ayrıca ince yapıları sayesinde mont, hırka gibi giyim ürünleri ile birlikte rahatlıkla kullanılabilirler. Pastel tonlarındaki bebeklere özel temin edilen renklerdeki kız bebek kışlık tulum modellerini uygun fiyatlı Çimpa avantajıyla temin edebilirsiniz.

Toptan Kız Bebek Yazlık Tulum Modelleri

Toptan kız bebek yazlık tulum modelleri, teri emen ve sıkmayan yapıdadır. 18 aya kadarki bebeklerin vücut kalıbına tam uyan tulum modelleri, vücuda nefes aldıran kumaş teknolojisi ile üretilir. Yaz ayının renklerini yansıtan tulumlar ayrıca yıkama sonrası solma yapmazlar. Birbirinden farklı desende onlarca çeşit ürünü toptan şekilde satın alabilirsiniz. Giyim açısından pratik olan toptan kız bebek tulumlardan bebeğiniz için uygun bedeni site üzerinden seçebilirsiniz.

Toptan Kız Bebek Tulum Fiyatları

Çimpa toptan kız bebek tulum seçenekleri, fiyat açısından bütçe dostudur. Yüksek teknoloji ile üretilen kumaş yapısı, uzun ömürlü kullanım sağlar. Bu sebeple sitede yer alan kız bebek tulum modelleri, fiyat performans ürünleridir. Beden ve marka filtresini kullanarak kız bebek tulum modelleri aramanızı arzu ettiğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Uygun fiyatlı bebek tulumları ve çok daha fazlasına Çimpa farkıyla ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.