ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Toptan Kız Bebek Body

Ebeveynler için bebek alışverişi, hamilelik sürecinden başlayarak çocuk belli bir yaşa gelene kadar devam eder. Bakım ve hijyen için gereken malzemeler, oyuncaklar ve tabii ki giysiler. Erkek ve kız bebekler için kıyafet, alışverişin en büyük kısmını oluşturur. Ciltleri biz yetişkinlerden hassas olan bebeklerin kıyafetlerinin kumaş kalitesi oldukça önemlidir. Bu nedenle, bebekleriniz için seçeceğiniz en uygun kumaş pamuktur. Çimpa Toptan Kız Bebek Body kategorisinde, %100 pamuk kumaştan üretilen en kullanışlı bodyleri bulabilirsiniz.

Toptan Kız Bebek Body Modelleri

Özellikle yeni doğan bebeklerin sıklıkla giydiği giysi olan body, oldukça kullanışlı bir üründür. Bebekleriniz için Çimpa’nın %100 pamuk kumaştan üretilen bodyleri içinde en rahat ettikleri giysileri olacaktır. Erkek ya da kız bebekler için birbirinden farklı desen ve renk seçeneklerinde üretilen body modelleri bulunur. Kız bebek body modelleri arasında öne çıkan seçenekler şunlardır:

  • Kolsuz kız bebek çıtçıtlı body
  • Yarım kollu kız bebek çıtçıtlı body
  • Uzun kollu kız bebek çıtçıtlı body

Her bir model için farklı desen ve tasarımlarda seçenekler bulabilirsiniz. Kız bebek body modelleri, 0- 24 ay yaş aralığı için hazırlanmaktadır.

Toptan Kız Bebek Çıtçıtlı Body Modelleri

Bebekler özellikle ilk aylarda çok daha fazla kıyafete ihtiyaç duyarlar. Çeşitli nedenlerle sürekli kirlenen kıyafetlerin sürekli değiştirilmesi gerekir. Kız bebek çıtçıtlı body, sıcak yaz aylarında tek başına giydirilebildiği gibi soğuk kış aylarında da kıyafetlerin içine sıcak tutması için giydirilebilir. Bu nedenle, kız bebekleriniz için elinizde bol miktarda body bulundurmak sizin yararınıza olacaktır. Kız bebek çıtçıtlı body modelleri, bebeğinizin bezinin sabit kalmasında ve alt değiştirme sırasında da kolaylık sağlar.

Toptan Kız Bebek Body Fiyatları

 

Çimpa’da her ihtiyacınıza uygun kız bebek body modellerini bulabilirsiniz. Bebek bodylerinin fiyatları perakende ve toptan alımlar için farklılık göstermektedir. Zaten ihtiyacınız olan kız bebek bodylerini toptan satın alarak daha uygun fiyatlar ödeyebilirsiniz. Böylece kıyafet masrafınızı da azaltmış olursunuz. Çimpa, en kaliteli kumaştan bebek çıtçıtlı body ürünlerini toptan olarak en uygun fiyatlarla alabileceğiniz tek adrestir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.