Toptan Erkek Bebek Giyim

 

Ebeveynlerin erkek bebeklerine kaliteli kumaşlardan kıyafet almak istemeleri oldukça olası bir durumdur. Bunun nedeni ise her ne kadar PH değerleri bizlerden yüksek olsa da bebeğinizin cildinin bir yetişkinin cildine göre çok daha hassas olmasıdır. Bu da bebekleri onları dış etkenlere karşı savunmasız hale getirmektedir. Kaliteli bir ürünü uygun fiyatlara almak isterseniz toptan erkek bebek giyim ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Toptan erkek bebek giyim ürünleri, 0-1 yaş arası çocuk gruplarını kapsar. Bu giysiler kaliteli ürünlere ve çeşitli stillere sahiptir. Bebeğinize neşe veren ve hareketlerini kısıtlamayan kıyafetleri de tercih etmeniz mümkündür. Bu tür giysiler için Çimpatex'ten erkek bebek kıyafetleri toptan bir şekilde satın alınabilir. Bu sayede bütçenizi de koruyabilirsiniz. Ayrıca satın alacağınız bu kıyafetler her mevsim için uygundur ve uzun süre giyilebilir.

 

Toptan Erkek Bebek Giyim Çeşitleri

 

Toptan erkek bebek giyim ürünleri kategorisinde çok çeşitli bebek ürünleri bulabilirsiniz. Burada zevkinize bağlı olarak evde veya yolda farklı tarzlarda giyilebilecek erkek bebek kıyafetleri bulabilirsiniz. Bu ürünler oldukça kaliteli kumaşlara sahiptirler. Birbirinden kaliteli bu toptan bebek giyim ürünlerini sizler için liste haline getirdik:

  • Doğum sonrası bebek takımı
  • Hastane çıkışı takımı
  • Çıtçılı zıbın
  • Tulum
  • Çorap
  • Patik
  • Şapka
  • Yelek
  • Eldiven
  • Önlük

Listelediğimiz tüm ürünler, bebeğinizin sağlığı ve rahatlığı düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca çıtçıtlı kıyafetlerde antialerjik ürünler tercih edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemelerin %100 pamuk kalitesi sayesinde bebeğinizin cildinde alerji belirtileri olmayacaktır.

 

Toptan Erkek Bebek Giyim Fiyatları

 

Anne ve babalar veya adayları erkek bebek kıyafetleri için toptan satış fiyatlarıyla çok ilgileniyor. Çünkü kaliteyi ucuza almak isteyebiliyorlar. Diğer yandan toplu olarak satın almak ise her zaman tasarruf sağlayacaktır. Toptan erkek bebek giyim fiyatları ise ürüne göre ve adetine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Bu değişimin temel nedeni ise ürünün işlenmesine, malzemesine, ürünün sayısı ile fiyatının paralel olmasına bağlı olarak ürünün fiyatında dalgalanmalar oluşmaktadır. Çimpatex'ten alınan toptan erkek bebek giyim ürünleri her zaman en kaliteli ve en rekabetçi fiyatlarla satın alama fırsatınız bulunmaktadır.

Pek çok anne, gelişim sürecine başlayan çocuğunun kıyafetleri için yüksek meblağlar ödemek istemez. Çünkü çocuk uzadığı veya kilo aldığı için kıyafetlerine sığamayabilir. Bu dönemde kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler bulmak önemlidir. Çimpatex kaliteyi bütçe dostu fiyatlarla ayağınıza getirmektedir.  Öyle ki pek çok kategoride toptan erkek giyim ürünlerini sizlere sunmaktayız.  Çimpatex ürünleri gerek kumaş kalitesi gerekse avantajlı fiyatları ile anne ve babaların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.