ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Toptan Erkek Bebek Salopet

 

Erkek bebeğinizin içinde rahat hissedeceği kıyafetler arasında salopetler de vardır. Takım olarak satılan erkek bebek salopet, kaliteli kumaştan üretilmelidir. Aksi takdirde kıyafetler, bebeğinizin cildine zarar verebilir. Bu nedenle üretilen kumaşlara dikkat etmeniz gerekir. %100 doğal malzemeden üretilen salopetlerle bebeğinizin zarar görmesine engel olabilirsiniz.

 

Cimpatex ile alacağınız salopetler, her mevsime uygun olarak üretilir. Bu nedenle yaz aylarında terden kaynaklı oluşabilecek kızarıkların riskini azaltabilirsiniz. Çünkü salopetler, %100 pamuk kumaştan üretildiğinden bebeğinizin cildine nefes aldırır. Ayrıca kış aylarına özel olarak hazırlanan salopet takımlarında uzun kollu tişörtler kullanılır. Böylece bebeğinizin kış aylarında üşümesi ve hasta olması durumunu en aza indirebilirsiniz.

 

Toptan Erkek Salopet Takımları Cimpatex’te

 

Cimpatex, erkek bebek salopet takımları için birçok seçenek sunmaktadır. Bebeğinizin dikkatini çekecek salopetlere sevdikleri karakterler basılmıştır. Baskı işlemi sırasında da kimyasal kullanılmamıştır ve bebeğinizin sağlığı düşünülmüştür. Böylece çok sevecekleri salopetleri, ebeveynleri olarak güvenle bebeğinize giydirebilirsiniz. Cimpatex’teki ürünler, testlerden geçmiştir ve bebeğinizin cildine zarar vermeyeceği de kanıtlanmıştır. Ayrıca ürünlerin hepsi, Türkiye tarafından üretilmiştir ve doğal malzemeler kullanılmıştır.

 

Bebeğinizin cildi, yetişkinlere göre çok daha hassastır. Bu nedenle Cimpatex, ürünlerinde doğal olmayan ve zarar veren maddelerin kullanılmasına izin vermemektedir. Böylece bebeğinize kaliteli bir ürün alarak daha sağlıklı büyümesine vesile olabilirsiniz. Bebeğinizin seveceği salopet çeşitleri Cimpatex’te sizi bekliyor!

 

Toptan Erkek Salopet Tulum Modelleri

 

Salopetler, genel olarak tulumla karıştırılan ürünlerdir. Tulumlar, bebeğinizin tamamen vücudunu sararken salopetlerin içine bir kazak veya tişört giydirmeniz beklenir. Çoğunlukla da alt kısmı pantolon şeklindedir. Cimpatex, erkek bebek salopet tulum için çok fazla çeşit sunmaktadır. Böylece sizin ve bebeğinizin severek giyeceği ürünlere erişebilirsiniz.

 

Genel anlamda salopet modellerinin bacak ve omuz kısmında çıtçıt bulunmaktadır. Bunlar, kıyafeti kolay şekilde giydirmenize yardımcı olurlar. Ancak içerisinde nikel madde varsa çocuğunuzun sağlığını tehdit edebilir. Cimpatex, çıtçıt kullandığı ürünlerinde hiçbir koşulda nikel ürün barındırmamaktadır. Böylece çocuğunuzun cildinin nikel madde yüzünden zarar görmesine engel olunur.

 

Toptan Erkek Bebek Salopet Tulum Fiyatları

 

Erkek bebek salopet için fiyatlar çeşitli etmenlere göre değişebilmektedir. Burada kalite ve işçilik önemli faktörlerden bazılarıdır. Ancak Cimpatex’te kendi bütçenize uygun salopetleri alabilirsiniz. Böylece bebeğinize zarar vermeyecek kaliteli ürünleri, daha düşük fiyatlarla alabilmeniz mümkündür. Cimpatex, hem cebinize hem de bebeğinizin rahatına uygun salopetleri hazırlamıştır. Böylece her konuda içinizin rahat olmasını sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.