ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Toptan Erkek Çocuk Pijama Takımı

 

Erkek çocuğunuzun severek giyeceği pijama takımları Cimpatex’te! Siz de toptan erkek çocuk pijama takımı modelleri sayesinde uygun fiyata alışveriş yapabilirsiniz. Tamamen doğal kumaştan üretilen bu takımlarda çocuğunuzun seveceği karakterlerin baskısı da yer almaktadır. Bu baskı işlemi sırasında da herhangi bir zararlı kimyasal kullanılmaz, alerjik reaksiyona da neden olmaz.

 

Toptan Erkek Çocuk Pijama Takımı Modelleri

 

Çocuğunuzun severek giyeceği pijama takımları için birçok farklı model vardır. Üzerindeki baskılarla da oldukça ilgi çekici bir özellik taşır. Toptan erkek çocuk pijama takımı kategorisi için hazırlanan modellerden bazıları ise aşağıdaki gibidir:

 

  • Harry Potter baskılı şort, tişört pijama takımı
  • Cars baskılı pijama takımı
  • Superman baskılı pijama takımı
  • Looney Tunes baskılı şort, tişört pijama takımı

 

Bu modeller, erkek çocuklarının sevdiği çizgi film veya film karakterlerini içermektedir. Ayrıca toptan erkek çocuk pijama takımı modelleri tam beden kalıplarındandır. İsteğinize bağlı olarak pijama takımları, bir beden büyük de alınabilir. Böylece çocuğunuz, pijamayı giydikten sonra içinde normalden daha rahat bir şekilde hareket edebilir.

 

Toptan Erkek Çocuk Yazlık Pijama Takımı

 

Kaliteli bir şekilde üretilmiş toptan erkek pijama takımı modelleri, yaz mevsimine özel olarak da hazırlanabilmektedir. Bu ürünler, genelde şort ve tişört olarak üretilmiştir. Üretimlerinde ise %100 doğal pamuk kumaş kullanılmıştır. Böylece yaz sıcağında çocuğunuz, bir cilt problemiyle karşılaşmaz. Terleyerek hasta olmasının önüne de geçilmiş olur. Çünkü pamuk kumaş, çocuğunuzun cildinin nefes almasını sağlamaktadır.

 

Toptan Erkek Çocuk Kışlık Pijama Takımı

 

Pijama takımı için kış mevsimine özel olarak hazırlanmış ürünler de bulunur. Uzun kollu tişört ve eşofman altı olan toptan erkek pijama takımı modelleri, çocuğunuzun üşümesini engeller. Çünkü interlok kumaştan üretimi gerçekleştirilmiştir. Ayrıca kış mevsimine uygun modellerde de %100 doğal pamuk kullanılmıştır.

 

Her mevsime uygun olarak üretilen pijama takımları gerekli testlerden geçmiştir. Böylece çocuğunuza zarar vermeyeceği de kanıtlanmıştır. Yapılan baskılarda zararlı madde kullanılmadığı gibi çıtçıtlar içerisinde de nikel madde yoktur. Çocuğunuzun sağlığı için alacağınız pijama takımında kanserojen madde kullanılmaması çok önemlidir. Cimpatex, çocuğunuzun sağlıkla büyüyebilmesi için üretim koşullarına büyük önem vermektedir.

 

Toptan Erkek Çocuk Pijama Takımı Fiyatları

 

Tek tek yerine toptan erkek pijama takımı ürünleri almak, ekonomik açıdan daha uygun olacaktır. Fiyatlar; kumaş türü ve ürün modeli gibi çeşitli faktörlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Ancak cebinize uygun her modelden toptan pijama takımlarını Cimpatex’te bulabilirsiniz. Böylece çocuğunuza alacağınız kaliteli ve sağlıklı pijama takımları için çok yüksek bir meblağ ödemenize gerek kalmaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.