1

Toptan Kız Çocuk Çorap

Mevsimlere ve giyilen ayakkabıların türüne uyumlu şekilde üretilen toptan kız çocuk çorap modelleri, insan sağlığına uygundur. Bilekli soket çorap modelleri, sıkmayan ve iz yapmayan yapıda olması sebebi ile küçük yaştaki çocukların kullanımına uygundur. 0-3 yaş arası bebekler için ve çocuklar için farklı numara aralıklarında çoraplar ile ürün görsellerine site üstünden göz atabilirsiniz. Cimpatex’te ulaşabileceğiniz diğer toptan çocuk çorap modelleri şunlardır:

  • Sneakers
  • Patik
  • Lisanslı

9-11 yaş arası çocukların ayak numaraları için uygun olan bedendeki çorap türlerinin, pileli ve düz bilek bitimli versiyonları mevcuttur. Birbirinden şık ve renkli karakterlerin baskısını taşıyan ürünler, çocuk sağlığı dikkate alarak dizayn edilir. Sitede bulunan toptan çocuk çorap ürünlerinin tamamının baskısında sağlığa uygun materyaller kullanılır.

Toptan Lisanslı Kız Çocuk Çorap Modelleri

Toptan lisanslı kız çocuk çorap modelleri, çocukların en sevdiği animasyon karakterlerin kaliteli kumaşlara baskılanması ile üretilir. Disney dünyasından çizgi filmlere dek uzanan lisanslı çoraplarda yer alan karakterlerden bazıları şunlardır:

  • Disney prensesler
  • Minnie Mouse
  • Tom ve Jerry
  • Looney Tunes

Terletmeyen ve çocuk ergonomisi ile uyumlu olan elastik yapıdaki lisanslı toptan çocuk çorap çeşitlerine site üstünden göz atabilirsiniz. Farklı karakterlerin baskısını taşıyan patik, sneakers ya da soket çorap modelleri sitede mevcuttur. Çorap renkleri, üstünde taşıdıkları karakterlerin renk tonları ile uyumlu şekilde tasarlanır. Cilde yumuşak bir etki bırakan ürün seçenekleri, pamuklu yapıları ile konforlu kullanım avantajı sağlar. Hem bebekler hem de çocuklar için uygun beden aralığında bulunan kız çocuk ve unisex modelleri toptan şekilde satın alabilirsiniz.

Toptan Kız Çocuk Çorap Fiyatları

Sitede bulunan çorap seçenekleri, sneakers ayakkabılar ve babetler gibi farklı türden giyim ürünlerine uygun şekilde üretilir. Pamuklu ve elastik yapıları sebebi ile koku ya da terlemeye sebep olmazlar. Ürünler yüksek kalitelidir bütçe dostu fiyatlandırmaya tabidir. Lisanlı ürünler sayesinde çocuklara çorap giyme alışkanlığı daha kolay aşılanabilir. Çocuklarca en çok tercih edilen çizgi film karakterleri baskılı çorap modellerini Cimpatex farkı ile toptan satın alabilir, bütçe dostu bir tercih gerçekleştirebilirsiniz.

Kaliteli yapıları ile solma ya da küçülme yapmayan toptan çocuk çorap çeşitleri, uzun ömürlü kullanım avantajı sağlar. Dilediğiniz bedende ve sayıda ürünlerin toptan satın alımını kolaylıkla ve ekonomik şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Çok çeşitli renklerde bulunan onlarca farklı toptan çocuk çorap modeline Cimpatex’ten ulaşabilir, toplu şekilde satın alarak uygun fiyatlı bir satın alım tercihi yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.