HAKKIMIZDA

 

Şirketimiz 1975 yılında, birçok tekstil firmasının o zaman temelinin atıldığı Yeşildirek’te küçük bir şahıs şirketi olarak iş hayatına başlamıştır.

Zamanla büyüyen faaliyet alanı ile birlikte üretime duyulan ihtiyaç neticesinde, 1980′li yılların başında, üretim faaliyeti başlamış, 1990′lı yıllara yaklaşırken de,

Türkiye’nin ihracata yönelik çıkışı ile birlikte bir alt iş kolu olmaktan çıkıp toptan pazarlamanın yanında ikinci iş kolu olmuştur.

Aynı zamanda 1994 yılında da şirketimiz bugünkü ismine Çimpa Çorap Çamaşır Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kavuşmuştur.

Bunun yanı sıra 1990′lı yıllarda ivme kazanan imalat kolumuz hem konfeksiyon hem de çorap imalatı ile gerek toptan kanalımızı beslemiş

gerekse de dünyanın dört bir tarafına ihracat yapılmıştır.

Bugün gelinen noktada, İngiltere, Almanya, Hollanda, İsveç ve birçok Balkan ülkesine ihracatımız devam etmektedir.

İhracatımızın ana ürünleri ise 3-12 yaş arası çocuklara yönelik çorap, çamaşır ve pijamadan oluşmaktadır.

 

 

MİSYONUMUZ

 

Çocukların, hayal dünyasındaki kahramanları ile bir bütünlük kurmalarını sağlamak amacı ile onları en iyi şekilde yansıtabilecek,

modaya uygun ve aynı zamanda fonksiyonel ürünler tasarlamak,nihai tüketiciye kadar ulaşan yolda satış kanallarını oluşturmak ve hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktır.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.